Menu

Vitajte na stránke spoločnosti SOND-PO, s.r.o.

Firmu SOND-PO, s.r.o. sme založili v roku 1990 a hlavnou činnosťou je preventívna protipožiarna ochrana stavieb a stavebných konštrukcií ako sú protipožiarne prepážky, nástreky káblov, vzduchotechnického potrubia, oceľových a drevených konštrukcií a podobne. Konatelom spoločnosti je Ing. Michal Hlbocký.

SOND-PO, s.r.o. má platný certifikát ISO 9001:2015 – Systém riadenia kvality.

Vývoj firmy v oblasti kvality výrazne ovplyvnila skutočnosť, že už od začiatku sme boli dodávateľom pre náročných zákazníkov ako Slovnaft, Atómová elektráreň Mochovce a pod. , ktorí požadovali vysokú úroveň zrealizovaných prác v presne dohodnutých termínoch.

Previerkou systému riadenia kvality vykonanou a.s. Slovnaft Bratislava a Atómovými elektrárňami Jaslovské Bohunice bola naša firma vyhodnotená ako “Výborný dodávateľ z pohľadu zabezpečovania systému riadenia kvality”.

Na základe dlhoročných skúseností sme, podľa vlastného technologického postupu, úspešne ukončili atestačné skúšky na požiarne prepážky vodorovné i zvislé v akreditovanej skúšobni FIRES Batizovce.

Od založenia firmy až dodnes sme neobdržali žiadnu reklamáciu odovzdaných prác.

Všetky nami používané protipožiarne hmoty sú schválené autorizovanými skúšobňami a platnými certifikátmi preukázania zhody.

Na zrealizované práce poskytuje naša spoločnosť garanciu minimálne 36 mesiacov s potvrdením o dodržaní technologického postupu a z toho vyplývajúcej požiarnej odolnosti.

Veríme, že z našich ponúkaných prác si vyberiete a už vopred sa tešíme na spoluprácu.

Tvorba web stránokamazonská liečivá rastlina graviola pomáha pri liečbe rakovinydaňové poradenstvo od renomovanej firmyDaňové poradenstvoUbytovanie a reštaurácia Trnava